آفاق فارسي
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

احمدی‌نژاد از یکی از اتهاماتش 'تبرئه شد'

احمدی‌نژاد از یکی از اتهاماتش 'تبرئه شد' Empty احمدی‌نژاد از یکی از اتهاماتش 'تبرئه شد'

مُساهمة  Wiam Deeb الأحد أبريل 13, 2014 1:42 am

خبرگزاری مهر می‌گوید محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران، از اتهام وارد آوردن خسارت جانی و مالی به یکی از کسانی که در سال ۸۶ در مراسم سفر استانی او در اردبیل دچار حادثه شده بود، تبرئه شده است.

به گزارش مهر یک دندانساز اهل اردبیل به دلیل اینکه دستش در جریان سفر استانی آقای احمدی‌نژاد به اردبیل شکسته بود از او شکایت کرده بود.

این شکایت در دادسرای کارکنان دولت مطرح و به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

شاکی پرونده به خبرگزاری مهر گفته است: "۲۰ آبان سال ۸۶ محمود احمدی نژاد در جریان سفرهای استانی خود به استان اردبیل آمد، که در جریان دیدار مردمی من دچار شکستگی از ناحیه کتف و دست شدم."

او گفته است به دلیل بستری شدن در خانه نتوانسته کار کند و اقساط وام مسکنش را بپردازد و حالا ناگزیر است خانه خود را برای بازپرداخت وام بفروشد.

او به مهر گفته است: "در آن زمان که این اتفاق برای من افتاد هیچکس پاسخگو نشد و من هم به خاطر ناتوانی احمدی‌نژاد در حفظ جان شهروندان از وی شکایت کردم، حالا هم دادگاه برای وی قرار منع تعقیب صادر کرده است."

در ماه‌های گذشته شکایت‌های قضایی دیگری نیز از آقای احمدی‌نژاد مطرح شده است. از جمله کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شکایتی را از آقای احمدی‌نژاد به ثبت رسانده که او برمبنای آن به دادگاه احضار شده است.
Wiam Deeb
Wiam Deeb